×

Mantram (15g), Благовония Mantram (15г)

Благовония Mantram

Виробник
Shrinivas Sugandhalaya
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
411
Чиста вага (netto)
15 г
35 грн.

Слово Mantram состоит из двух слов, которые можно перевести как "вознесение над умом". И действительно эти ароматические палочки марки Сатья прекрасно подходят для медитации, углубления в практику йоги и сосредоточение на прекращение внутреннего диалога. Превосходных аромат благовония Satya Mantram  сочетает в себе аромат коричной сладости и древесную свежесть эвкалипта. Это даёт одновременный эффект релаксации и тонуса, аромат "Мантрам" успокаивает и согревает, будит резервные силы организма, улучшает умственную деятельность и дарит благостное настроение.

Чиста вага (netto) 15 г

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5