×

Леденцы Koflet-SF без сахара, со вкусом лимона (60таб)

Леденцы Koflet-SF оказывают местное противовоспалительное воздействие на дыхательные пути и уменьшают раздражение слизистой оболочки бронхов. Борются с кашлем, болью в горле и фарингитами.

Виробник
Himalaya
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
141
Таблеток
60 шт
264 грн.

Помогают при кашле, фарингите и болях в горле.

Леденцы Koflet-SF не содержат сахар. Способствует восстановлению от кашля и ангины из-за различной этиологии. Леденец Koflet-SF уменьшает приступы кашля, воспаление слизистую оболочку, успокаивает боль в горле и снимает боль. Не содержит сахар, глютен и алкоголь. Подходит для диабетиков.

Применение: Одна конфета каждые три-четыре часа или по указанию врача. Подходят для лечения людей всех возрастов, а также лиц, страдающих сахарным диабетом.

Таблеток 60 шт

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5