×

Gokshura (60tab), Гокшура (60таб)

Gokshura, Гокшура - это аюрведическая добавка, используемая для решения ряда сексуальных проблем, таких как улучшение сексуального желания и работоспособности, улучшение эректильной дисфункции путем укрепления половой ткани и усиления эрекции, а также работа в качестве негормонального биостимулятора, который повышает уровень тестостерона.

Виробник
Himalaya
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
130
Таблеток
60 шт
249 грн.

Gokshura, Гокшура содержит Гокшуру (Tribulus terrestris) в качестве основного ингредиента. Рекомендуется для оздоровления мужчин.

Полезные свойства:

  • Улучшает сексуальное желание и мотивацию, что впоследствии улучшает сексуальные возможности.
  • Негормональный биостимулятор, повышающий уровень природного эндогенного тестостерона.
  • Укрепляет ткань пениса и улучшает эрекцию пениса, что делает его очень полезным при эректильной дисфункции.
  • Повышает энергию и жизненные силы.
  • Не содержит сахара, искусственных красителей, искусственных ароматизаторов, консервантов и желатина.
  • 100% вегетарианский

Показания: Низкое либидо, слабая сила и выносливость.

Дозировка: 1-2 таблетки дважды в день или по указанию врача.

Рекомендация: Только для мужчин.

Таблеток 60 шт

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5