×

Bresol (60tab), Бресол (60таб)

Bresol, Бресол - це комбінація натуральних трав для алергічного риніту. Він також забезпечує швидке полегшення симптомів бронхіальної астми.

Виробник
Himalaya
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
122
Таблеток
60 шт
216 грн.

Всі трави в Бресолі безпечні та допомагають зміцнити імунну систему. Бресол забезпечує швидке полегшення при чханні, кашлі та інших симптомах алергії. Це допомагає у зменшенні слизу та підвищує імунітет організму для боротьби з рецидивами респіраторної алергії.

Корисні властивості:

 • Допомагає розріджувати слиз
 • Дозволяє відкривати носові проходи.
 • Допомагає полегшити дихання
 • Допомагає пом'якшити слизову оболонку.
 • Підтримує природну імунну систему організму в умовах впливу алергенів

Інгредієнти:

 • Турмерик / Haridra (Curcuma longga) 100,5 мг: куркумін у турмериці допомагає блокувати NF-каппа B. Це білковий комплекс, що реагує на такі стимули, як стрес, алергени, вільні радикали та важкі метали. Допомагає зберегти природну імунну систему організму від надмірної реакції.
 • Священний Базилік / Tulasi (Ocimum sanctum) 50 мг: Ця трава допомагає заспокоїти та полегшити роботу органів дихання. Допомагає пригнічувати дію сполук, що викликають скорочення дихальних м'язів та розширення капілярів.
 • Малабарський горіх / Vasaka (Adathoda vasica) 50 мг: Це добре відома в Аюрведі трава, яка допомагає слизь. Допомагає легким та диханню.
 • Трифала (Embelica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia bellerica) 8 мг: Це добре відома аюрведична формула для респіраторної підтримки та стимуляції дихання.
 • Трикату (Zingiber officinale, Piper longum, Piper nigrum) 8 мг: Суміш із трьох гострих спецій, яка має зігрівальну дію та стимулює дихальні та бронхіальні функції.
 • Помилковий чорний перець / Vidanga (Embelica ribes) 8 мг
 • Муста (Cyperus rotendus) 8 мг
 • Кориця / Twak (Cinnamomum zeylanicum) 5 мг: Нагрівальні властивості кориці стимулюють і підтримують функції легень та бронхів.
 • Кардамон / Ela (Elettaria cardamomum) 5 мг: Традиційно використовується в Аюрведі для стимуляції травної системи, дихальної системи та нирок.
 • Тейпатта / (Cinnamomum Tamala) 5 мг: Використовується як спеція, має зігрівальні властивості, корисні для дихання. Допомагає видалити токсини
 • Нагакешара (Mesua Ferrea) 5 мг: Допомагає зміцнити імунітет. Також використовується у знаменитій аюрведичній суміші Chyawanprash, яка підтримує імунітет та допомагає нарощувати силу.

Дозування:
Діти (старше 5 років): 1 таблетка – 2 рази на день або 3 рази на день. Слід давати лише в тому випадку, якщо дитина може легко проковтнути таблетку, інакше таблетку слід подрібнювати.

Дорослим по 2 таблетки – 2 рази на день або 3 рази на день.

Рекомендується приймати дозу за 45 хвилин до їди або за 2 години після їди разом із теплою водою.

Побічні ефекти: Побічних ефектів при прийомі цього трав'яного препарату відповідно до призначеного дозування не виявлено.

У людей з чутливим шлунком передозування може спричинити симптоми печії.

Зберігати у сухому прохолодному місці, у герметичному контейнері, далеко від прямих сонячних променів.

Таблеток 60 шт

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5