×

Ashwagandha (60tab), Ашвагандха (60таб)

Ashwagandha, Ашвагандха – підвищує здатність організму підтримувати фізичне навантаження та допомагає зняти стрес, втому та безсоння.

Виробник
Himalaya
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
117
Таблеток
60 шт
264 грн.

Himalaya Ashvagandha – натуральний рослинний екстракт. Ашваганда - знаменита аюрведична трава, що омолоджує, часто звана "індійським женьшенем". Підвищує здатність організму підтримувати фізичне навантаження та допомагає зняти стрес, втому та безсоння.

Ашваганда багата на фітохімічні речовини, такі як вітананін, холін, трапіно та алкалоїди. Це унікальна трава з антистресовою адаптогенною дією, яка сприяє покращенню фізичної форми та допомагає справлятися з повсякденними стресами.

Ашваганда – добре відомий афродизіак.

Ашваганда сприяє релаксації та допомагає захистити організм від стресу. Сприяє підвищенню фізіологічної витривалості та загальної життєвої сили, одночасно сприяючи спокійному душевному стану.

Корисні властивості:

  • Сприяє зміцненню фізичної форми та життєвої сили – чудова адаптогенна трава, вона вважається корисною для спортсменів, а також для тих, хто менш фізично активний.
  • Знімає повсякденні стреси – її дія зі зниження концентрації гормону кортизолу вважається корисною для зниження імуносупресії, спричиненої стресом.
  • Є сильним омолоджуючим засобом – завдяки своїм адаптогенним та антиоксидантним властивостям.
  • Ашвагандха сприяє міцному сну - її властивості, що викликають сон, дали їй латинську назву Withania somnifera (сонливість). Хоча її активні сомногенні компоненти залишаються невідомими, було встановлено, що один із її компонентів (триетиленгліколь) викликає тривалий нешвидкий сон у процесі руху очей.
  • Підтримує нормальну запальну відповідь організму – дослідження показали, що вона має властивості, які можуть модулювати імунну відповідь регуляцією каскадів цитокінів.
  • Вважається найпотужнішим афродизіаком.
  • Визнана корисною як допоміжний засіб при проведенні хіміотерапії. Здатність розслабляти та знімати втому допомагає полегшити процедури.

Ashwagandha, Ашвагандха допомагає підтримувати нормальний артеріальний тиск, рівень цукру в крові, імунну систему організму і може збільшити кількість гормонів щитовидної залози.

Застосування: 1 або 2 капсули двічі на день під час їжі. Необхідно приймати протягом кількох тижнів для отримання довготривалого ефекту.

Побічні ефекти: При прийомі в запропонованому дозуванні Ашваганда зазвичай вважається безпечним.

Таблеток 60 шт

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5