×

Arjunarishta (Parthadyarishta) (450ml), Арджунаришта (450мл)

Arjunarishta (Parthadyarishta), Арджунаришта - сердечный тоник, повышает сердечную работоспособность.

Виробник
Dabur
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
214
Об `єм
450 мл
316 грн.

Арджунаришта является популярным аюрведическим тоником для сердца. Арджунаришта также известна как Parthadyarishta.

Показания к применению: сердечный тоник, повышает сердечную работоспособность.

Состав:

  • Arjuna (Terminalia arjuna),
  • Grape (Vitis vinifera),
  • Madhuka indica,
  • Downy grislea (Woodfordia fruticosa),
  • Jaggery.

Противопоказания: алкогольная зависимость, индивидуальная непереносимость и детский возраст - противопоказания к применению этого препарата .

Доза: от 1 до 2 столовых ложек (от 15 до 30 мл) с равным количеством воды два раза в день после еды или по назначению врача.

Об `єм 450 мл

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5