×

Calcury (40tab), Калькури (40таб)

Calcury, Калькури натуральное мочегонное средство.

Виробник
Charak
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
108
Таблеток
40 шт
153 грн.

Калькури облегчает прохождение мочевых камней мочегонным, противовоспалительным и обезболивающим действием. Berginia ligulataCrataeva nurvala и Hazaral yahood pishti в Calcury помогают расщеплять камни. Picrorrhiza kurroa, при КАЛЬЦУРИИ, нормализует перистальтику мочеточника, облегчает прохождение камней и уменьшает почечную колику. Boerhaavia diffusa, Tribulus terrestris обладают противовоспалительными и мочегонными свойствами. Tinospora cordifolia обладает противовоспалительным действием. Saccharum officinarium и Parmelia perlata обладают мочегонными свойствами.

Применение: 1-2 таблетки два раза в день

 

Таблеток 40 шт

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5