×

Mahabhringraj Oil (MED) (200ml), Масло для волос Махабрингарадж медицинское (200мл)

Масло для волос Махабрингарадж медицинское - антисептическое, укрепляющее нервы, тоник для волос.

Виробник
Baidyanath
Країна виробника
Индия
Внутрішній артикул
524
Об `єм
200 мл
325 грн.

Mahabhringraj Oil (MED) считается действительно эффективным средством для укрепления общего здоровья волос. Составленный из трав высшего качества, Махабхринградж не только помогает волосам выглядеть блестящими и блестящими, но и питает их изнутри. Масло Махабхринграджа также известно для снятия давления с многочисленных точек давления, присутствующих на коже головы. Масло Махабхринграджа, считающееся лучшим для продвинутого ухода за волосами, содержит собранные вручную аюрведические травы, которые предотвращают повреждение волос.

Ингредиенты:

  • Харидра
  • Бринградж
  • Нагкесар
  • Манджишта

Инструкции по применению:

  • Мягко массируйте кожу головы в течение 5-10 минут.
  • Держите в течение часа, затем смойте.
  • Используйте 2-3 раза в неделю для достижения наилучших результатов.

Об `єм 200 мл

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» по всій Україні. В середньому доставка займає 1-3 дні. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки товару може змінюватись в залежності від ваги, габаритів та пункту призначення. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова пошта» з зазначенням номера накладної. Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

При передоплаті замовлення, можлива адресна дзалишення кур'єром «Нова пошта».

Оформляючи замовлення з доставкою «Нова пошта», потрібно визначитися із способом оплати. Перший спосіб – передоплата на банківську картку продавця, другий – оплата після отримання товару (накладений платіж).

Основна перевага післяплати – ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Основний мінус післяплати – вам потрібно заплатити комісію або відсоток за пересилання грошей через «Нова пошта» продавцю.

Вартість післяплати є платною послугою. Тому замовляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію у розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, відсоток за післяплату (2%+20 грн.) та вартість доставки.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5